---------------------------------- ---------------------------------- بایگانی مرداد ۱۳۹۴ :: پایگاه اطلاع رسانی بورس و فرابورس

پایگاه اطلاع رسانی بورس و فرابورس

https://tsemc.blog.ir
پایگاه اطلاع رسانی بورس و فرابورس
https://tsemc.blog.ir
دنبال کنندگان ۱ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
------ ***** | شایعات و شنیده های بورس | تحلیلهای تکنیکال و سیگنال خرید و فروش رایگان | گروه شرکتهای بورسی | ***** ------ --- تلگرام پایگاه اطلاع رسانی بورس و فرابورس ---
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

۱۰۷ مطلب در مرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

شنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۱۹ ب.ظ

شنیده ها و شایعات بازار ۳۱ مرداد

در ثنوسا نیز سود اعلام شده است . روند فروش و بهای تمام شده نسبت به سال قبل تغییری نداشته ولی کاهش هزینه های عمومی باعث بهبود وضعیت شده و در نهایت زیان ۳۱ ریالی به سود ۱۴ ریالی رسید و البته خبری هم از تقسیم سود نیست
وساخت موفق شده با رشدی ۲۶% سود خود را از ۶۸ ریال به ۸۶ ریال افزایش دهد .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ مرداد ۹۴ ، ۱۴:۱۹
شنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۱۴ ب.ظ

پیش بینی 19 درصدی سود ثفارس

شرکت عمران و توسعه فارس درحالی سود هر سهم سال مالی شهریور 94 را 395 ریال پیش بینی کرده که این شرکت 59.8 میلیارد تومانی امروز اولین سود هر سهم سال مالی آینده را با 19 درصد رشد 470 ریال اعلام کرد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ مرداد ۹۴ ، ۱۴:۱۴

رشد روزهای اخیر سهام این شرکت ها بدون دلیل خاصی و صرفا" به بهانه راه اندازی بورس مسکن باشد و طی آن عده ایی از نوسان گیران با چند میلیارد تومان نقدینگی به این گروه ورود کرده باشند. با این اوصاف روند رشد هیجانی شرکت های ساختمانی زود گذر بوده و پایدار نخواهد ماند .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ مرداد ۹۴ ، ۱۳:۲۴
شنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۱۱ ب.ظ

رشد 9 درصدی صادرات فولاژ

شرکت فولاد آلیاژی ایران که با سرمایه 416 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حضور دارد، طی 4 ماه نخست سال قادر به صادرات بیش از 6 هزار و 150 تن فولاد آلیاژی به ارزش حدود 3 میلیون و 100 هزار دلار شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان از رشد 9 درصدی صادرات دارد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ مرداد ۹۴ ، ۱۳:۱۱
چهارشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۴۵ ب.ظ

افزایش سرمایه 100 درصدی وصنا

شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران که طی یک ماه اخیر با کاهش 7.5 درصدی قیمت ( از 158 به 149 تومان ) روبرو بوده، گزارش توجیهی افزایش سرمایه 100 درصدی را آماده و منتظر صدور مجوز سازمان بورس است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مرداد ۹۴ ، ۱۴:۴۵
چهارشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۴۸ ب.ظ

شنیده ها و شایعات بازار۲۸ مرداد

خبرها از قشنیا حمایت از این دارد که مبلغ ۱۵ ریال سود به ازای هر سهم برای سال مالی منتهی به شهریور ماه ۹۵ پیش بینی نموده است .

در نماد سدشت شنیده ها حاکی از برگزاری مجمع این نماد برای تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مرداد ۹۴ ، ۱۳:۴۸
چهارشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۴۷ ب.ظ

افزایش سرمایه 150 درصدی خکار

شرکت ایرکا پارت صنعت (کاربراتور ایران) نیز که طی 18 روز کاری مرداد ماه بورس با افت 18 درصدی قیمت هر سهم همراه بوده در صدد افزایش سرمایه 150 درصدی برآمده که در راستای ضوابط و قوانین سازمان بورس و همچنین اصلاح ساختار مالی است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مرداد ۹۴ ، ۱۳:۴۷
سه شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۴، ۰۴:۳۶ ب.ظ

تغییر زیان شرکت قند نیشابور به سود

شرکت 20 میلیارد تومانی قند نیشابور هم که یک سال اخیر با بازدهی منفی 40 درصدی مواجه شده، در برابر زیان 148 ریالی سال مالی منتهی به 31 شهریور 94  اقدام به

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مرداد ۹۴ ، ۱۶:۳۶
سه شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۴، ۰۳:۴۷ ب.ظ

شنیده ها و شایعات بازار۲۷ مرداد

  شنیده ها حاکی از انتظارات از تعدیل منفی مجدد عایدی هر سهم شتران در گزارشات ادواری با توجه به لحاظ نمودن نرخ کاذب 16،482 ریالی فروش بنزین در بودجه شرکت و عدم امکان دستیابی به مبلغ فروش بودجه شده می باشد.
  کهمدا مدیر عامل شرکت شیشه همدان: اتفاق
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مرداد ۹۴ ، ۱۵:۴۷
سه شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۴، ۰۳:۱۳ ب.ظ

افزایش سرمایه یا کلاه برداری

 افزایش سرمایه یکی از روش های مطلوب تأمین مالی برای شرکت هاست که ریسک بدهی کمتری را در مقایسه با سایر روش های تأمین مالی همچون دریافت تسهیلات از شعبه بانکی و انتشار انواع اوراق بدهی ایجاد می کند. اما چنانچه این روش با مدیریت صحیح به کار گرفته نشود، نه تنها سودی به حال سهامدار نخواهد داشت، بلکه می تواند همچون کلاهی گشاد باشد که به سر آنها می رود تا نتیجه ای به جز کاهش سرمایه و از دست رفتن ثروت مالکان شرکت را در پی نداشته باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مرداد ۹۴ ، ۱۵:۱۳